על החברה

בונים את קו הרקיע של ישראל

חברת א.דורי בניה, המהווה את הזרוע הקבלנית של קבוצת עמוס לוזון יזמות ואנרגיה (לשעבר: קבוצת א.דורי), הינה אחת מחברות הבניה הוותיקות והמובילות בישראל. החברה עוסקת בביצוע בנייה בישראל.
קבוצת עמוס לוזון יזמות ואנרגיה, הוקמה בשנת 1961 ובמהלך שנות פעילותה הרבות, יזמה ובנתה מגוון פרויקטים רחבי היקף, הכוללים אלפי יחידות דיור למגורים ומאות אלפי מ"ר של שטחי מסחר ותעשייה, הפרוסים לאורכה ולרוחבה של מדינת ישראל.
החברה הינה בעלת סיווג קבלני ג'-5 (קבלן מוכר).
בשנת 2008 בוצע רה-ארגון בקבוצה, אשר במסגרתו הפכה חטיבת הביצוע לחברת א.דורי בניה בע"מ. בשנת 2010 הונפקה חברת א.דורי בניה לציבור והפכה לחברה ציבורית. ביולי 2016 הפכה חברת א.דורי להיות חברת בת פרטית שכל מניותיה מוחזקות על ידי קבוצת עמוס לוזון, בעלת השליטה בחברה.
 
חברת א.דורי בניה מתמחה בביצוע פרויקטים גדולים עבור היזמים המובילים במדינה, בכל תחומי הבניה, בהם מגורים, משרדים, תעשייה, מלונאות, מבני ציבור ופרויקטים הנדסיים מורכבים. בכל אחד מן הפרויקטים מביאה החברה לידי ביטוי את ערכי היסוד שלה: איכות, מקצועיות, מצוינות, אמינות ויחס אישי ללקוח. החברה מיישמת בכל הפרויקטים את טכנולוגיות הבניה המתקדמות בעולם, באמצעות הציוד החדשני ביותר בתחומו ומיטב כוח האדם הקיים בענף הבניה. כל אלו הפכו את חברת א.דורי בניה לחברה המובילה בבניה לגובה בישראל.
 

איכות, מקצועיות, מצוינות, אמינות ויחס אישי ללקוח


הערכים עליהם מושתתים עקרונות העבודה של החברה מתמקדים באיכות, אמינות, מצוינות ונאמנות ללקוח, ונמצאים לנגד עיני החברה בכל פרויקט בניה. היחס האישי המקצועי והמסור שמלווה את הלקוח לאורך כל הדרך, תוך הקפדה בלתי מתפשרת על מצוינות בביצוע ועמידה בלוחות הזמנים, הם שתרמו להישגיה הרבים של החברה ולמוניטין אותו צברה לאורך השנים. הפרויקטים אותם ביצעה החברה קבעו סטנדרטים חדשים של מצוינות בענף הבניה, וביניהם אייקונים בולטים אשר שינו את הנוף האורבני של ישראל.